Кохання без меж, сорому і заборон!
Графік роботи:

Будні: 9:00–20:00

Сб: 9:00–14:00

Нд: вихідний

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Каталог
0
Мій кошик

Вібратори для жінок: види, матеріали

вібратор-кролик рожевий (картинка)

Найбільшим попитом користуються та найпопулярнішими є жіночі вібратори.

Вібратор — це секс-девайс, який використовується для стимуляції клітора, піхви, точки G і інших ерогенних зон на тілі.

Вібратори користуються популярністю серед самотніх жінок і заміжніх, так як вони допомагають жінкам розкріпачитися, стати ще більш сексуальною і впевненою в собі.

Такі секс іграшки допомагають зробити приємність не тільки жінці, але і парі, яка бажає випробувати нові відчуття, додати різноманітності у сексуальне життя, або парі, яка хоче розбудити вже трохи дрімаючі сексуальні почуття, додати яскравості відчуттів.

 

Види вібраторів для жінок

У нашому каталозі секс вібратори розділені за категоріями для більшої зручності:

 1. Це Hi-tech іграшки, куди входять музичні вібратори; стимулятори, якими можна управляти зі смартфона; віброяйця; секс машини; інтерактивні вібратори, які повторюють рухи, які відображаються на екрані, або імітують рухи вашого партнера.
 2. Вагінально-кліторальні вібратори — це секс-іграшки, призначені для впливу на кілька ерогенних точок, а саме клітора і вагіни. Вони мають різні відростки, форму, дизайн і функції.
 3. Вакуумні вібратори — кліторальні стимулятори, які впливають на клітор вакуумно-хвильовим способом. Хвильова пульсація подарує Вам неймовірні відчуття, сильний оргазм і бажання продовжувати ще і ще.
 4. Кліторальні, вагінальні вібратори, віброкулі до 12 см і група 12 см і вище, для будь-яких Ваших переваг. Якщо секс іграшка потрібна при собі, для подорожей, тоді вибирайте з маленьких.
 5. Вібратори на палець. Особливістю даних вібраторів є те, що їх можна надіти на палець і доставити собі або партнерові незабутні відчуття.
 6. Вібратори під одяг. Такі девайси мають спеціальну форму, яка дозволяє надягати їх під одяг не привертаючи увагу інших. Таким чином ви можете насолоджуватися задоволенням, де і коли завгодно Вам.
 7. Вібратори-кролики. Це всім відомі кролики, які мають подвійну стимуляцію (клітора і піхви), різну форму, колір, рівні вібрації. Загляньте до нас в каталог, насолоджуйтеся різноманітністю і робіть свій вибір.
 8. Віброяйця. Це невеликий виріб, який поміщається в піхву. Рух віброяйця підвищує збудження. Такий вібратор, навіть перебуваючи всередині, дозволяє вільно рухатися, не заважає, і при цьому дарує неймовірне відчуття наповненості.
 9. Вібратори для пар. Цей вид інтимних товарів можна використовувати і  наодинці, і в парі, під час сексуальних ігор. При цьому, і партнер, і партнерка, відчують збудливий ефект на собі.
 10. Вібратори для точки G. Цей девайс має спеціальну, загнуту форму, для точної стимуляції загадкової зони G.
 11. Вібратори-пульсатори. Це неперевершена секс іграшка, яка не тільки вібрує, а й має функцію зворотно-поступальних рухів. І саме ця функція робить секс товари з цієї групи найбільш схожими з реальним сексом, що дозволяє швидко досягти оргазму.

Переходьте в наш каталог інтимних товарів, робіть замовлення і насолоджуйтеся світом багатогранності задоволення і насолоди!

 

Матеріали виробів

У нашому онлайн секс шопі «CrazyLove» Ви можете замовити широкий асортимент інтимних іграшок, виготовлених з якісних і безпечних матеріалів:

 • силікон — це полімер, високотехнологічний стійкий матеріал, абсолютно нетоксичний для людського організму, не викликає алергії, подразнень, еластичний, м'який і пружний на дотик;
 • еластомер — це високоеластичний полімер, який має властивість відновлювати свою первинну форму і розмір після деформації. Тому всі інтимні товари, виготовлені з цього матеріалу відрізняються гнучкістю і можуть легко змінювати свою форму;
 • пластмаси — це матеріал, в основі якого лежать синтетичні або природні полімери. Пластик дає можливість виготовити недорогі інтимні товари, які не мають велику функціональність;
 • а також кібершкіра, гель, латекс, метал та інші.

Вибирайте і замовляйте інтимні товари в нашому каталозі! При виборі враховуйте розмір, функції, матеріал, призначення і, звичайно, дизайн виробу.

Вгору