анонімність(картинка)

Ми не розголошуємо інформацію, яку Ви залишаєте під час оформлення замовлення на сайті «CrazyLove».

Наш сайт використовує захисний протокол HTTPS (HyperText Transfer Protocol Secure) для підтримки шифрування Ваших даних з метою підвищення безпеки.

 

Яку інформацію ми збираємо

На нашому сайті, в разі, коли Ви робите замовлення, берете участь в акції, дослідженнях чи іншим чином контактуєте з нами, ми збираємо як особисту інформацію, так і загальні дані.

 

Ім'я, номер телефону, e-mail і подібну інформацію ми отримуємо тільки від осіб, що надають її свідомо і за власним бажанням. Наприклад, зареєструвавшись на нашому сайті, або вказуючи ім'я та адресу із запитом на отримання додаткової інформації від нас.

 

Ваші номер телефону і e-mail адреса необхідні лише для того, щоб наш співробітник міг вчасно зв'язатися з вами для підтвердження замовлення або уточнення будь-яких деталей. Зазначена адреса доставки необхідна для відправки замовлення поштою або кур'єром.

 

Для замовлення товарів, участі в акціях, дослідженнях чи іншої взаємодії з нами, Вам необхідно уважно ознайомитися з Умовами використання сайту і цією Політикою конфіденційності, а також висловити свою повну згоду з їх умовами.

Якщо Ви не згодні з будь-яким з умов даної Політики конфіденційності, будь ласка, не надавайте особисту інформацію.

 

Як пакуються замовлення

Замовлення пакуються в непрозорий пакет без будь-яких позначок або логотипів виробника або магазину.

 

Ви можете замовити у нас будь-який нейтральний товар (наприклад, парфуми з феромонами або еротичну білизну). Після отримання цієї посилки, ви зрозумієте, що у нас можна замовляти навіть найсміливіші і нескромні секс-іграшки абсолютно без побоювань за конфіденційність.