Ми раді, що Ви вибираєте інтимні товари в нашому онлайн секс шопі «CrazyLove» (КрейзіЛав).

 

На сьогодні в інтернеті дуже багато магазинів для дорослих, але ми не продаємо просто товари для сексу.

 

КрейзіЛав дарує насолоду, пристрасть, адреналін, перчинку в нових і надію для згасаючих відносин!

 

Сексуальна сторона життя кожної людини відіграє величезну роль не тільки в стосунках, але і в спілкуванні, роботі, життєвих успіхах, і в кінці кінців у сфері здоров'я. Давайте разом будемо підтримувати, розвивати і зміцнювати сексуальне життя.

 

Наші переваги

  1. Ми співпрацюємо з офіційним дистриб'ютором тільки якісних інтимних товарів в Україні.
  2. Доступні ціни. Так як, ми працюємо безпосередньо з прямим постачальником, то ціни встановлюються мінімальні роздрібні.
  3. У нашому інтернет-магазині «КрейзіЛав» понад 6500 товарів для різноманітності Вашої сексуального життя.
  4. Висока якість інтим іграшок. Ми піклуємося про свою репутацію і здоров'я наших клієнтів. Тому не продаємо дешеві підробки і товари з неякісних або шкідливих матеріалів. На нашому сайті Ви знайдете тільки оригінальні секс іграшки від всесвітньо відомих брендів.
  5. Швидка доставка. Ми доставляємо інтимні товари по Україні, як правило, протягом 1-2 днів транспортною компанією «Нова пошта». Якщо ви перебуваєте у віддаленій частинці України, доставка може зайняти трохи більше часу.
  6. Конфіденційність. Ми розуміємо, що більшість наших клієнтів не хотіли б розголосу покупки товарів в секс шопі. Тому Ваша покупка поміщається в непрозору чорну упаковку без прямих покажчиків про приналежність товару до секс іграшок. Відправлення здійснюється від фізичної особи. Для відправки Новою Поштою потрібні Ваші дані: ПІБ, адреса доставки і телефон.

 

На сьогоднішній день статистика розлучень лякає — кожен другий шлюб розпадається. А знаєте, що в 75% розлучень причиною є сексуальна незадоволеність? І більшість з цих 75% незадоволеністю страждають саме жінки! Хіба це не страшно?

 

Якби ми всі вчилися слухати, чути і розуміти бажання один одного, і не тільки сексуальні, то, розлучень і розставань пар було б на багато менше. І все це дійсно можна виправити!

 

Основні цілі нашого онлайн секс шопа КрейзіЛав:

  1. Показати, що кожна людина за допомогою інтимних іграшок, особливо жінка, зможе розкрити свою сексуальність і таким чином підтримувати свої сексуальні відносини на рівні здоров'я і задоволеності обох.
  2. Вдихнути життя в любовні відносини сімейних пар, які вже згасають, і допомогти розкрити сексуальність в молодих парах.
  3. Розповісти, що секс-іграшки, інтимні товари — це не соромно, не вульгарно, а іноді навіть дуже необхідно для шлюбу, для здоров'я і нормальних відносин.

 

Чому «CrazyLove» — божевільна любов?

Тому що для більшості людей використання іграшок для дорослих — це ненормально. Ненормально і соромно навіть говорити про це!

 

А ми говоримо: Ну і нехай ненормально, нехай це божевілля, зате весело, цікаво, захоплююче і досить корисно! КрейзіЛав — це погляд у майбутнє — щасливе і радісне!

 

Приєднуйтесь до нашого «Crazy» суспільства — суспільства без кордонів, сорому і заборон в любовних відносинах!